Colțul Copiilor
La Kino Royal, știm că un restaurant bun pentru cine în familie ar trebui să ofere nu doar mâncare de calitate, ci și facilități pentru copii. De aceea am creat un colț pentru copii spațios, colorat și sigur, unde micii vizitatori se pot juca și se pot distra în timp ce tu savurați cina. Datorită facilităților colorate pentru copii, Cinema Royal devine o destinație preferată pentru cei mici.
Avantajele noastre:
✔ Facilități de jocuricare oferă activitate și distracție
✔ Animatorcare monitorizează siguranța copiilor
✔ Diverse jocuri, potrivite pentru diferite vârste
✔ Organizare de petreceri aniversare pentru copii și petreceri tematice
🕒 Program de lucru:
Luni-Vineri de la 17:00. până la ora 23:00
Sâmbătă-Duminică de la 11:00 până la 23:00
- Colțul pentru copii este potrivit pentru copiii de la 3 la 12 ani.
- Copiii sub 3 ani au voie să intre doar cu un însoțitor adult.
- Заплащането за посетители е 8 лева / 4,09 евро за НЕОГРАНИЧЕН престой.
- Заплащането за външни лица е 8 лева / 4,09 евро на час.
Evenimente viitoare
Прекрасно място, евтино и вкусно.
Николай Аспарухов
02.2026
Консумация на място | Вечеря Уникална атмосфера, вкусно приготвена храна, а обслужването е перфектно. Благодаря 🙏
Доротея Добрева
12.2025
Много приятна тераса с хубава гледка. Храната беше вкусна. Заведението има и детски кът с аниматор.
Anatoliy Deshev
10.2025
Изключително приятно преживяване. Настаниха ни веднага (без резервация бяхме), менюто е богато и разнообразно. Поръчката пристигна за минути. Храната е вкусна, обслужването - на ниво. Препоръчвам с две ръце!👍
Ivelina Naydenova
01.2026
Не бях сядала от много години, супер впечатлена съм! Много доволни останахме, бързо и качествено обслужване, вкусна храна и чист детски кът! Продължавайте все така!😍
Tyun Angelova
01.2026
Чудесно място, приятна атмосфера и гледка, изключително любезен персонал! Вкусно! Препоръчвам и бихме отишли пак!
Dessy Ilieva
11.2025
Има зала за пушачи и непушачи, което го прави изключително удобен за всички. В ресторанта има обособен детски кът с аниматор който се грижи за малките деца докато родителите празнуват. На горният етаж се намира залата за непушачи и отоплението е с газови печки и е много уютно и топло, а през лятото има и маси на открито с изглед към града. Плащания се приемат както в брой така и с карта. А за храната просто нямам думи да опиша колко вкусно беше всичко! Персоналът е на много високо ниво предимно от млади хора които се грижат за удобството на гостите. Благодаря за вниманието и им пожелавам да са живи и здрави и успешни и през новата година!
Mariela Dyakova
01.2026
Atmosfera foarte buna, mancare excelenta si preturi bune. Serviciu politicos și politicos
Zlatko Zlatev
04.2023
