Children's Corner
At the Kino Royal we know that the good family restaurant shall offer not only quality food, but also amenities for the children. Therefore we created spacious, colourful and safe children's corner where the little visitors can play and have fun while you enjoy the dinner. Thanks to the colourful children's facilities, Kino Royal is becoming a favourite destination for the little ones.
Our advantages:
✔ Play facilitiesthat provide activity and fun
✔ Entertainerwho monitors the safety of children
✔ A variety of games, suitable for different ages
✔ Organization of children's birthday parties and themed parties
🕒 Working hours:
Mon-Fri from 5:00 PM to 11:00 PM
Sat-Sun from 11:00 a.m. to 11:00 p.m.
- The children's corner is suitable for children from 3 to 12 years old.
- Children under 3 years old are only allowed to enter with an adult companion.
- Заплащането за посетители е 8 лева / 4,09 евро за НЕОГРАНИЧЕН престой.
- Заплащането за външни лица е 8 лева / 4,09 евро на час.
Upcoming Events
Прекрасно място, евтино и вкусно.
Николай Аспарухов
02.2026
Консумация на място | Вечеря Уникална атмосфера, вкусно приготвена храна, а обслужването е перфектно. Благодаря 🙏
Доротея Добрева
12.2025
Много приятна тераса с хубава гледка. Храната беше вкусна. Заведението има и детски кът с аниматор.
Anatoliy Deshev
10.2025
Изключително приятно преживяване. Настаниха ни веднага (без резервация бяхме), менюто е богато и разнообразно. Поръчката пристигна за минути. Храната е вкусна, обслужването - на ниво. Препоръчвам с две ръце!👍
Ivelina Naydenova
01.2026
Не бях сядала от много години, супер впечатлена съм! Много доволни останахме, бързо и качествено обслужване, вкусна храна и чист детски кът! Продължавайте все така!😍
Tyun Angelova
01.2026
Чудесно място, приятна атмосфера и гледка, изключително любезен персонал! Вкусно! Препоръчвам и бихме отишли пак!
Dessy Ilieva
11.2025
Има зала за пушачи и непушачи, което го прави изключително удобен за всички. В ресторанта има обособен детски кът с аниматор който се грижи за малките деца докато родителите празнуват. На горният етаж се намира залата за непушачи и отоплението е с газови печки и е много уютно и топло, а през лятото има и маси на открито с изглед към града. Плащания се приемат както в брой така и с карта. А за храната просто нямам думи да опиша колко вкусно беше всичко! Персоналът е на много високо ниво предимно от млади хора които се грижат за удобството на гостите. Благодаря за вниманието и им пожелавам да са живи и здрави и успешни и през новата година!
Mariela Dyakova
01.2026
Very good atmosphere, great food and good prices. Polite and polite service
Zlatko Zlatev
04.2023
