Petrecere de firma
Organizarea unei petreceri în companie ar fi o modalitate dovedită de a crește semnificativ angajamentul și motivația angajaților din orice companie. Când această sărbătoare de companie este bine planificată, poate genera emoții și amintiri de neuitat care vor trăi în angajații Dvs. în următoarele 365 de zile. Kino Royal are instrumentele necesare pentru a crea o petrecere de neuitat, indiferent dacă ați dori un divertisment de neuitat, sau o recepție liniștită. Reuniți echipa companiei cu schimburi de cadouri, nominalizări interne și multe alte idei creative pe care le avem la dispoziție. Ne vom ocupa de transformarea petrecerii Dvs. de companie într-un eveniment obligatoriu, într-o experiență de neuitat prin, care puteți sărbători succesele Dvs. profesionale pe tot parcursul anului.
Прекрасно място, евтино и вкусно.
Николай Аспарухов
02.2026
Консумация на място | Вечеря Уникална атмосфера, вкусно приготвена храна, а обслужването е перфектно. Благодаря 🙏
Доротея Добрева
12.2025
Много приятна тераса с хубава гледка. Храната беше вкусна. Заведението има и детски кът с аниматор.
Anatoliy Deshev
10.2025
Изключително приятно преживяване. Настаниха ни веднага (без резервация бяхме), менюто е богато и разнообразно. Поръчката пристигна за минути. Храната е вкусна, обслужването - на ниво. Препоръчвам с две ръце!👍
Ivelina Naydenova
01.2026
Не бях сядала от много години, супер впечатлена съм! Много доволни останахме, бързо и качествено обслужване, вкусна храна и чист детски кът! Продължавайте все така!😍
Tyun Angelova
01.2026
Чудесно място, приятна атмосфера и гледка, изключително любезен персонал! Вкусно! Препоръчвам и бихме отишли пак!
Dessy Ilieva
11.2025
Има зала за пушачи и непушачи, което го прави изключително удобен за всички. В ресторанта има обособен детски кът с аниматор който се грижи за малките деца докато родителите празнуват. На горният етаж се намира залата за непушачи и отоплението е с газови печки и е много уютно и топло, а през лятото има и маси на открито с изглед към града. Плащания се приемат както в брой така и с карта. А за храната просто нямам думи да опиша колко вкусно беше всичко! Персоналът е на много високо ниво предимно от млади хора които се грижат за удобството на гостите. Благодаря за вниманието и им пожелавам да са живи и здрави и успешни и през новата година!
Mariela Dyakova
01.2026
Atmosfera foarte buna, mancare excelenta si preturi bune. Serviciu politicos și politicos
Zlatko Zlatev
04.2023
